Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

LegalTech Kick Off | Staňte sa právnikom budúcnosti

20 júna @ 9:00 - 11:00

Zadarmo

 

HOW TO BECOME A FUTURE READY LAWYER: Adapting legal firms and corporate legal departments in Slovakia for sustainable future through technology

Legal services providers are facing challenges same as other businesses, including pressures on efficiency, costs, and a labour force shortage. Thus, the need for proper technology as a key driver of improved performance, efficiency and productivity is undisputed.

The British Chamber of Commerce in Slovakia is happy to join a new initiative driven by its member:

Legal Tech Hub will be introduced as a part of activities of recently established the Knowledge Forum created within a Chamber.It will create an opportunity how to concentrate in one place useful knowledge and providers of technological tools which can support more than 5,000+ law firms and corporate legal departments community in Slovakia.

WE WOULD LIKE TO INVITE YOU

to join us on June 20th, 2023, in The Nook (Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, Bratislava).

You will meet legal experts as well as technology experts, founders of the newly formed Legal Tech Hub in Slovakia and learn from them about the Legal Tech solutions in Slovakia.

Event will be held in Slovak.

Entry is free and possible under registration.

BUĎTE PRÁVNIKOM PRIPRAVENÝM NA BUDÚCNOSŤ: Ako adaptovať právnické služby na Slovensku na udržateľnú budúcnosť prostredníctvom technologických riešení

Poskytovatelia právnických služieb čelia rovnakým výzvam ako iné sektory podnikania, vrátane tlaku na efektívnosť, znižovanie nákladovosti , a tiež nedostatku pracovnej sily. Potreba správnej technológie ako kľúčovej hnacej sily pre zlepšovanie výkonu, efektívnosti a produktivity je teda nesporná.

Britská obchodná komora na Slovensku sa pripája k novej iniciatíve, ktorá vznikla z podnetu nášho člena:

vzniká Legal Tech Hub -v rámci aktivít komory jesúčasťou nového formátu Knowledge Forum, ktoré sme predstavili v máji. Legal Tech Hub bude platformou, kde sa na jednom mieste sústreďujú užitočné poznatky a informácie o technologických nástrojoch či riešeniach, ktoré môžu podporiť viac ako 5 000 poskytovateľov právnických služieb a komunitu firemných právnych oddelení na Slovensku.

POZÝVAME VÁS

20. júna 2023 v reštaurácii The Nook (Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, Bratislava),

kde vám zakladatelia Legal Tech Hub, odborníci z oblasti právnych služieb aj technológií, predstavia možnosti Legal Tech na Slovensku ako spôsob, ako zefektívniť prácu aj náklady.

Podujatie bude v slovenskom jazyku. Vstup je bezplatný na základe registrácie – prosíme, využite registračný link na tejto stránke.

Podrobnosti

Dátum:
20 júna
Čas:
9:00 - 11:00
Cena:
Zadarmo

Organizátor

LegalTechHub Team

Miesto udalosti

The Nook Bar
Mlynské nivy
Bratislava, 81108 Slovenská republika
+ Google Map
Scroll to Top