Ako sme založili Legal Tech Hub  

Jún bol pre nás prelomový – po mesiacoch práce na vývoji produktu, ktorý sme úspešne uviedli do života, prišiel totiž moment, keď sme si povedali, že je čas využiť skúsenosti z jeho prípravy. K tomu prirátame dlhoročné skúsenosti z každodenných aktivít v rámci advokátskej praxe a chuť podeliť sa o to, ako sa veci dajú robiť inak, lepšie, efektívnejšie.

Pri jednom zo stretnutí padol nápad – tak vytvorme platformu, kde budú mať otvorené dvere vývojári, tvorcovia technologických riešení a ich užívatelia, poskytovatelia právnych služieb. Partnera sme získali obratom v Britskej obchodnej komore v SR, ktorá v tom videla aj dobrý nápad na podporu aktivít zameraných na podporu inovácií aj dlhodobú udržateľnosť, je totiž signatárom globálnej iniciatívy Race to Zero. Zvýšenie podielu automatizácie a digitalizácie je cestou, ako znižovať uhlíkovú stopu.  

A tak sme v júni rozposlali pozvánky na kick off Legal Tech Hub. Do šesť (!) dní bola naplnená kapacita priestorov bratislavského Kubi´s The Nook. Odozva bola vynikajúca – skvelá motivácia na začiatok!

© 2023 Legal Tech Hub

Powered by DANUBE DIGITAL s.r.o.

Návrat hore